Doğru Yerdesiniz

ORTAÇ OTO KURTARMA

KURULUŞ TARİHÇE

Ortaç Oto Kurtarma 1967 yılında, kurucumuz Hüsnü Ortaç tarafından Erzurumda kurulmuştur, gelişen ve değişen dünyanın şartları gereği sürekli ihtiyaç duyulan araçlar ile yenilenmiş olan firmamız ilk günki heyecanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Oto kurtarma alnında hizmet vermeye devam eden Ortaç Oto Kurtarma sizlere her zaman bir telefon kadar yakındır.

01.

ZAMANLAMA

Her işte olduğu gibi bu işinde en önemli yanı zamanlamadır! Zamanlama bizim işimizde bir tık daha önemlidir, herkesin olmasa da bir çok kişinin aracının acil bir şekilde ilgili yere gitmesi gerekiyor.

02.

MÜŞTERİ

Bizim işimizin en önemli değerlendiricisi müşteridir. Müşteriler verdiğimiz hizmeti beğeniyorsa doğru yoldayız ve en önemliside, aracını bize taşıtan müşterimiz bir başka zaman yine bizimle iletişime geçiyorsa bu bize işimizi iyi yaptığımızın en önemli sinyalidir.

03.

MEMNUNİYET

Doğru bir şekilde yapılan her iş müşteri memnunniyeti ile ödüllendirilir bilinciyle yolumuza devam etmekten mutluluk duyuyoruz.

VİZYON

Ortaç Oto Kurtarma Vizyonu gereği: personel ve ekipmanlarının sürekli güncellenmesini, personellerinin kendisini yetiştirmesini benimsemiş ve bunun için eğitime özen göstermiştir. Kaliteli personel kaliteli ürün üretir ve kaliteli hizmet her zaman kazandırır ilkesi ile hizmet etme anlayışındadır.

MİSYON

Ortaç Oto Kurtarma Misyonu gereği: dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline getirme düşüncesindedir. Biz ne yapabiliriz ki bananeciliğinin aksine, bizde elimizden geleni yapalım düşüncesi ile hayata bakar ve bu bakış açısı ile zamanı planlar.